WYNIKI WYBORÓW DO SU 2018 R. w SP 1 przy ul. Sikorskiego 8

W związku z zakończeniem kadencji przez Radę Samorządu Uczniowskiego dnia 8 listopada 2018 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli głosować na jednego spośród 17 kandydatów.

Kandydaci mogli prowadzić kampanię wyborczą w ciągu tygodnia poprzedzającego wybory oraz zaprezentować się podczas apelu prezentując swój program wyborczy. Każdy z kandydatów miał możliwość wykonania i zawieszenia własnego plakatu wyborczego przy wejściu do szkoły.

8 listopada 2018r. wszystkie klasy zaczynając od kl. 3  do kl. 6 głosowały w demokratycznych wyborach.

Do Samorządu wybranych zostało 8 uczniów z najwyższymi wynikami.

1. Małgorzata Sobczyk 5c
  2. Nicolas Ptasznik 5a
  3. Wiktoria Jaz 6a
  4. Żaklina Dąbrowska 4c
  5. Sławomir Pelczar 4a
  6. Borys Majdański 4a
  7. Weronika Żurawska 4b
  8. Amelia Runo 6b

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP 1 w Policach przy ulicy R. Traugutta 4.

13  października  w  naszej  szkole  odbyły  się   wybory  do   Samorządu  Uczniowskiego. Uczniowie i nauczyciele klas starszych wybierali spośród siedmiu kandydatów nowe uczniowskie władze. 24 października 2017 roku,  podczas  apelu  Pan  dyrektor  Artur  Zagórski  ogłosił wyniki wyborów.
Głosów oddanych: 136
w tym: głosów ważnych: 136.
Nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został uczeń klasy II C, Bartosz Surma.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

• Jakub Kryszewski
  • Aleks Zakrzewski
  • Nikola Chojnacka
  • Stanisław Zyblewski
  • Alicja Bąkowska
  • Julia Podgórska

Gratulujemy  i  życzymy   wszystkim   członkom  Samorządu  owocnej  pracy  w  bieżącym  roku szkolnym!