WYNIKI WYBORÓW DO SU 2017 R. w SP 1 przy ul. Sikorskiego 8

W związku z zakończeniem kadencji przez Radę Samorządu Uczniowskiego dnia 31 października 2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie mogli głosować na jednego spośród 14 kandydatów.

Kandydaci mogli prowadzić kampanię wyborczą w ciągu tygodnia poprzedzającego wybory oraz zaprezentować się podczas apelu prezentując swój program wyborczy. Każdy z kandydatów miał możliwość wykonania i zawieszenia własnego plakatu wyborczego przy wejściu do szkoły.

31 października 2017r. wszystkie klasy zaczynając od kl. 3  do kl. 6 głosowały w demokratycznych wyborach.

Do Samorządu wybranych zostało 9 uczniów z najwyższymi wynikami.

1. Aleksandra Urbaniak
  2. Natalia Woreta
  3. Noemi Grejner
  4. Martyna Szarszewska
  5. Nicolas Ptasznik
  6. Tatiana Kucharczyk
  7. Judyta Rokicka
  8. Adam Kanciała
  9. Dominika Garbaciak

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w SP 1 w Policach przy ulicy R. Traugutta 4.

13  października  w  naszej  szkole  odbyły  się   wybory  do   Samorządu  Uczniowskiego. Uczniowie i nauczyciele klas starszych wybierali spośród siedmiu kandydatów nowe uczniowskie władze. 24 października 2017 roku,  podczas  apelu  Pan  dyrektor  Artur  Zagórski  ogłosił wyniki wyborów.
Głosów oddanych: 136
w tym: głosów ważnych: 136.
Nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został uczeń klasy II C, Bartosz Surma.

Skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018:

• Jakub Kryszewski
  • Aleks Zakrzewski
  • Nikola Chojnacka
  • Stanisław Zyblewski
  • Alicja Bąkowska
  • Julia Podgórska

Gratulujemy  i  życzymy   wszystkim   członkom  Samorządu  owocnej  pracy  w  bieżącym  roku szkolnym!