Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Policach

Konkursy

WYNIKI CZYTELNICTWA

 ROK 2017/2018

 

 

KLASA

 

Ilość

wypożyczonych

książek

Średnia wypożyczeń

na ucznia

 

MIEJSCE

V A

489

22,23

I
V B

396

18,86

II

III B

352

18,53

III

III C

343

21,44

IV
II A

329

19,35

V

III A

322

18,94

VI

II B

303

17,82

VII

IV B

277

15,39

VIII

VI A

275

14,47

IX
IV C

272

16,00

X
IV A

256

14,22

XI
VI B

245

12,89

XII

I A

44

2,75

-----
RAZEM

3903

19,35

 

 

 


NAJLEPSI CZYTELNICY

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

Kryszewska Anastazja kl. 5b-         46 książek

Chmielewska Wiktoria kl.5a-         34 książek

Stupieńko Karina kl. 5a-                 31 książek

Jóźwiak Liwia kl. 2b-                       30 książek

Siedziukiewicz Amelia kl. 3c-          29 książek


WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU O JÓZEFIE PIŁSUDSKIM

 

11 maja 2018 r. odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o Marszałku Józefie Piłsudskim. W zmaganiach brali udział uczniowie klas IV-VII. Test obejmował 26 zadań dla uczniów klas V-VII oraz gimnazjum i 16 zadań zamkniętych dla uczniów klas czwartych. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów. A oto wyniki:

klasy czwarte

1. Ptasznik Nikolas- kl. 4a

2. Barczyńska Maja - kl. 4a

3. Kwiatkowska Milena- kl. 4a

klasy piąte i szóste

1. Rudalski Mikołaj - kl. 5a

2. Jaz Wiktoria - kl. 5a

3. Szarszewska Martyna - kl. 5a

3. Gorajski Błażej - kl. 6a

 


BŁĘKITNY PATROL

18 maja 2018 r. odbył się  konkurs szkolnych drużyn na etapie gminnym pod nazwą "Błękitny Patrol". Miejscem finałowych zmagań była Baza WOPR w Policach. Do zmagań zgłosiło się 7 drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: uczniów klas IV-VI oraz klas gimnazjalnych. Każda drużyna musiała zaliczyć 8 stacji z różnymi elementami ratownictwa. Największe emocje towarzyszyły podczas płynięcia łodzią ratowniczą z Prezesem WOPR w Policach. Drużyna klas młodszych zajęła 4 miejsce, natomiast drużyna klas gimnazjalnych- 1 miejsce i ona będzie reprezentowała naszą szkołę w finałach wojewódzkich.

 Serdecznie wszystkim gratulujemy


GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym „Polska, moja Ojczyzna” otrzymal Bartosz Krutul z klasy 3A

 

Gratulujemy


KONKURS  CZYTELNICZY DLA KLAS I-III

„Festiwal Książki”

 

Dnia 16 maja 2018r. w Bibliotece Szkolnej odbył się konkurs pięknego czytania. Z każdej klasy 1-3 mogło wziąć udział 2 uczniów. Każdy z nich musiał nauczyć się pięknie czytać oraz wykonać pracę plastyczna do czytanej książki.Jury oceniało : technikę czytania: (płynność, poprawność, artykulację głosek, tempo czytania), środki artystycznego przekazu: (pauzowanie, modulację głosu, akcent zdaniowy, mimikę, kontakt z odbiorcą), prezentację samodzielnie wykonanej okładki do prezentowanej książki.

 Celem konkursu było:

- propagowanie kultury czytelniczej

- kształtowanie umiejętności pięknego czytania

- popularyzacja książek dla dzieci znajdujących się w zbiorach biblioteki

-  kształtowanie umiejętności publicznej prezentacji

 Wyniki konkursu:

1 miejsce Majdański Borys kl. 3a

2 miejsce Jarczak Paulina z kl. 3c

3 miejsce Olgierd Kluczek z kl. 3a

4 miejsce Siedziukiewicz Amelia z kl. 3c

Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.


Gminny Konkurs Języka Angielskiego

Dnia 26.04.2018r. odbył się pierwszy etap Gminnego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 8 w Policach.

Po długim majowym weekendzie, 10.05.2018r., miał miejsce etap drugi, grupowy. Oto wyniki konkursu za pierwsze trzy miejsca:

- Pośród uczniów klas 4 w gminie -

Wawrzyn Nowicki - pierwsze miejsce

Nicolas Ptasznik - trzecie miejsce

- Pośród uczniów klas 6 w gminie -

Błażej Gorajski - trzecie miejsce

Co więcej, po intensywnych zmaganiach reprezentanci naszej szkoły - Wawrzyn Nowicki, Nicolas Ptasznik, Ida Gorczyca, Martyna Szarszewska, Lidia Kluczek oraz Błażej Gorajski - w etapie grupowym zajęli pierwsze miejsce.

 

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!

Więcej zdjęć z wydarzenia w Galerii.

 

Wyniki konkursu matematycznego "KANGUR":

Wyróżnienie otrzymali:

Smilińska Liliana z kl. 2

Jarazak Paulina z kl. 3

Majdański Borys z kl. 3

Płacewicz Małgorzata z kl. 3

Maćkowska Jagoda z kl. 6

Piołunowicz Jakub z kl. 6

 

Najlepsze wynik w szkole otrzymali:

z klas 4:

Ptasznik Nicolas

z klas 5:

Gorczyca Ida

Szarszewska Martyna

 


"Łamigłówki mądrej główki"

14.04.2018 odbył się w naszej szkole gminny konkurs matematyczny

dla klas 1 -3 "Łamigłówki mądrej główki".

Szkołę reprezentowali finaliści:
 
klasa I
 
Wiktoria Szymkiewicz
Julia Kania
Michał Rudalski
 
klasa II
 
Liliana Smolińska
Wiktoria Hryniewicka
Tomasz Strzelec

klasa III

Małgorzata Płacewicz

Maciej Więckowski

Borys Majdański

Laureatami zostali

klasa I
Wiktoria Szymkiewicz
Julia Kania
Michał Rudalski
 
klasa II
Liliana Smolińska
Wiktoria Hryniewicka

klasa III

Małgorzata Płacewicz

Borys Majdański

 

GRATULUJEMY!

 

REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU MIĘDZYSZKOLNEGO

NA KRÓTKI FILM

POLSKA MOICH MARZEŃ / POLSKA W MOICH OCZACH

ZWIĄZANY ZE 100 - LECIEM

ODZYSKANIA PRZEZ NASZ KRAJ NIEPODLEGŁOŚCI

 

Zasady uczestnictwa w konkursie

  1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych.
  2. Uczestnicy nagrywają krótki film, którego czas projekcji nie powinien przekroczyć 5 minut.

- W wyjątkowych przypadkach, np. ze względu na szczególne walory, film może być dłuższy i będzie dopuszczony do Konkursu.

  1. Tematem filmu jest ojczyzna widziana naszymi oczami, np. zobrazowana przez nasz punkt widzenia, rozumienia jej funkcjonowania, jako kraj naszych marzeń widziany np. przez pryzmat historii, dzisiejszych czasów, naszych oczekiwań, wizji. To jest tylko propozycja ujęcia tematu, może on być zrozumiany inaczej, oryginalniej.
  2. Zgłoszony film powinien zawierać tytuł, imię i nazwisko wykonawcy itp. (czołówkę i napisy końcowe).
  3. Filmy powinny być nagrane na nośniku CD i ważna będzie ich jakość techniczna.
  4. Każda płyta musi zawierać następujący opis: imię i nazwisko twórcy, tytuł filmu, czas jego trwania, system zapisu, nazwę i adres szkoły, adres e-mail, telefon kontaktowy.
  5. Do konkursu mogą być zgłaszane prace indywidualne lub grupowe wcześniej niepublikowane.
  6. Zgłoszenie filmu do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika i jego opiekuna niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem  zgody na przetwarzanie danych osobowych  przez Organizatora  w celu przeprowadzenia konkursu i w związku z wydaniem nagród i ogłoszeniem listy zwycięzców.

Kryteria oceny komisji konkursowej

 

  1. Prace będą oceniane według następujących kryteriów:

 

  • zgodność tematu pracy z tematem Konkursu;
  • oryginalne podejście twórcy/-ów do tematu i pomysł na film;
  • wartość artystyczną i techniczną filmu.

 

  1. Decyzja/ocena Komisji jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.

 

Nagrody konkursowe

  1. Nagrodą jest prezentacja zwycięskich filmów w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach w dniu panelu historycznego związanego ze 100-leciem Niepodległości.
  2. Organizatorzy przyznają trzy nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce.

 

 


ORZEŁ MATEMATYCZNY 

Nasza uczennica z klasy 5a Ida Gorczyca zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym "Orzeł Matematyczny" na poziomie klas 5 - 6.

Gratulujemy!

 


Znalezione obrazy dla zapytania konkurs recytatorski

KONKURS RECYTATORSKI KLAS IV-VI

 

Dnia 23 marca 2018r. w Bibliotece Miejskiej w Policach odbył się 2 etap VII POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO klas IV-VI „ Miasta w poezji regionalnej województwa zachodniopomorskiego”

Do konkursu zgłosiło się 22 uczniów ze szkół Powiatu Polickiego. W jury zasiedli znani poeci z Polic i Szczecina

Komisja konkursu dokonała oceny wg następujących kryteriów:

  • dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie,
  • interpretacja tekstu,
  • kultura słowa,
  • ogólny wyraz artystyczny ( uzasadniony gest sceniczny, element ruchu, strój ).

 

I miejsce w VII POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM klas IV-VI otrzymał uczeń naszej szkoły GORAJSKI BŁAŻEJ z kl. 6a

Podziękowania i nagrody pocieszenia otrzymali: Kwiatkowska Zuzanna kl. 6a oraz Jakub Piołunowicz kl. 6b


FINAŁ KONKURSU "BAWIMY SIĘ W MATEMATYKĘ"

Dnia 17 marca 2018 roku odbył się finał konkursu matematycznego "Bawimy się w matematykę".

Laureatami konkursu zostali:

Stachów Zuzanna kl. IV b

Ptasznik Nicolas kl. IV a

Piotr Żołnierkiewicz kl. VII a

Emanuel Bobrowski kl. VII a

Mateusz Niedworok kl. II gimn.

Wyróżnienie otrzymali:

Gorczyca Ida kl. V a

Bortacki Antoni kl. VI a

Oto link do strony na której umieszczone są zdjęcia i informacja na temat konkursu: http://wiescipolickie.pl/finalisci-konkursu-bawimy-sie-w-matematyke/ 

 


FINALIŚCI KONKURSU "ORTOGRAFIK"

W sobotę 3.02.2018 r. odbył się półfinał konkursu z j. polskiego "ORTOGRAFIK". Naszą szkołę w finale będą reprezentowały:

 

Kluczek Lidia                    kl. VI a

Walkiewicz Emilia             kl. VI b

Maćkowska Jagoda          kl. VI b

Stachów Zuzanna             kl. IV b

Wyróżnienie w konkursie otrzymał:

Ptasznik Nicolas               kl. IV a

To ogromny sukces naszych uczniów. Gratulacje !!!


NAJLEPSI CZYTELNICY W I SEMESTRZE

 

Chmielewska Wiktoria  kl.5a           19 książek

Kryszewska Anastazja kl. 5b          18 książek

Mańkowska Nikola  kl. 4c                18 książek

Puchta Roksana kl. 4c                    18 książek

Rokicka Judyta kl. 4b                      17 książek

Zub Łukasz kl. 4b                             17 książek

Urbaniak Aleksandra kl. 4a            17 książek

Sząszor Martyna kl.5a                     17 książek

Dzirba Jakub kl. 5a                          17 książek

Stupieńko Karina kl. 5a                  17 książek

 


Konkurs plastyczny "MALOWANE POEZJĄ"

Nie od dziś wiadomo, że poezja otwiera przed nami świat doznań i wzruszeń. Dlatego chętni uczniowie zostali zaproszeni do wykonania

prac plastycznych inspirowanych wybranym przez siebie wierszem z literatury polskej.

Celem konkursu było stworzenie dzieciom i młodzieży możliwości zaprezentowania własnego odbioru poezji poprzez pracę plastyczną,
popularyzację poezji polskiej, uwrażliwienie na literaturę oraz sztukę i promowanie czytelnictwa,
Naszą szkołę reprezentują prace dwóch uczniów:

Filipa Jagodzińskiego kl. VI b

Jakuba Piołunowicza kl.VI b

Rozstrzygnięcie konkursu do 28 marca 2018 roku. Trzymamy kciuki.

 

...................................................................................................................................................................................................................................................................................

Lista uczniów zakwalifikowanych do półfinału

"Bawimy się w matematykę"

klasy IV

1. Ptasznik Nicolas

2. Samulak Michał

3. Nowicki Wawrzyniec

4. Stachów Zuzanna

5. Dudek Emilia

6. Giers Dawid

klasy V

1. Rudalski Mikołaj

2. Matusiak Bartosz

3. Jakkir Nadia

4. Szarszewska Martyna

5. Gorczyca Ida

klasy VI

1. Krygielska Julia

2. Bortacki Antoni

3. Kluczek Lidia

4. Szmaja Maciej

5. Gorajski Błażej

6. Maciągowski Adam

7. Smoliński Jakub

8. Jagodziński Filip

9. Kanciała Adam

10. Maćkowska Jagoda

11. Walkiewicz Emilia

12. Makuchowska Klaudia

13. Piołunowicz Jakub

 

Gratulujemy!



Lista uczniów zakwalifikowanych do

 półfinału konkursu "Ortografik"

 

klasy IV

  1. Samulak Michał
  2. Urbaniak Aleksandra
  3. Ptasznik Nicolas
  4. Kwiatkowska Milena
  5. Stachów Zuzanna
  6. Kuchta Leon

klasy V

  1. Jaz Wiktoria
  2. Szarszewska Martyna

klasy VI

  1. Kanciała Adam
  2. Maciągowski Adam
  3. Maćkowska Jagoda
  4. Walkiewicz Emilia
  5. Kluczek Lidia
  6. Gorajski Błażej

Gratulujemy !


Wielkie sukcesy naszych uczniów

Piotr Żołnierkiewicz z kl. 7a jest w finale konkursu matematycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Błażej Gorajski z kl. 6a jest w finale konkursu z j. angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Bartosz Murawski z kl. 7b jest w finale konkursu z j. angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Pascal Michalski z kl. 2 C gimnazjalnej jest w finale konkursu z j.angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oswiaty w Szczecinie.

Gratulujemy!

 


Lista uczniów zakwalifikowanych do III etapu "Bawimy się w matematykę" (dogrywka)

kl. IV

1. Łuaszewska Weronika

2. Stachów Zuzanna

kl. V

1. Witkowska Karolina

2. Matusiak Bartosz

3. Naporowski Kacper

kl. VI

1. Bortacki Antoni


Lista uczniów zakwalifikowanych do 

III etapu konkursu "Ortografik"

klasy IV

1. Ptasznik Nicolas

2. Samulak Michał

3. Kwiatkowska Milena

4. Polak Roksana

klasy V

1. Szarszewska Martyna

2. Gorczyca Ida

3. Chmielewska Wiktoria

4. Jaz Wiktoria

klasy VI

1. Walkiewicz Emilia

2. Maciągowski Adam

3. Maćkowska Jagoda

4. Kanciała Adam

5. Szmaja Maciej

6. Gorajski Błażej

7. Kluczek Lidia

8. Orlicki Kamil

9. Piołunowicz Jakub

10. Bortacki Antoni


Lista uczniów zakwalifikowanych do

III etapu "Bawimy się w matematykę":

klasy IV

1. Zielińska Michalina

2. Dudek Emilia

3. Nowicki Wawrzyniec

4. Ptasznik Nicolas

5. Samulak Michał

6. Polak Roksana

7. Feretycka Maria

8. Giers Dawid

9. Zub Łukasz

 

klasy V

1. Rudalski Mikołaj

2. Grejner Noemi

3. Baran Mikołaj

4. Jaz Wiktoria

5. Chmielewska Wiktoria

6. Jakkir Nadia

7. Szarszewska Martyna

8. Łaszczewski Krzysztof

9. Gorczyca Ida

 

klasy VI

1. Piołunowicz Jakub

2. Kluczek Lidia

3. Walkiewicz Emilia

4. Krygielska Julia

5. Maćkowska Jagoda

6. Szmaja Maciej

7. Kanciała Adam

8. Gorajski Błażej

9. Smoliński Jakub

10. Kwiatkowska Zuzanna

11. Makuchowska Klaudia

12. Jagodziński Filip

13. Maciągowski Adam


Konkursy plastyczne

 Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty pt. „Pocztówka z wakacji”

Celem konkursu było przedstawienie przez młodych artystów najciekawszych według nich widoków, miejsc, symboli województwa zachodniopomorskiego,

które udało im się zobaczyć podczas wakacji.

Naszą szkołę reprezentują pracę uczniów:

Nadia Kanciała kl. IIb

Damian Hoczyk kl. VIa

Adam Kanciała kl. VIb

Jakub Piołunowicz kl. VIb

Filip Jagodziński kl. VIb

Adrian Lisiecki kl. VII a

Nikola Nosek kl. VIIc

Krystian Sadowski kl. VIIc

 

Konkurs plastyczny pod nazwą „Dzielnicowy, policjant, któremu ufam”

Celem konkursu było propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży, budowanie zaufania do Policji oraz promocja służby dzielnicowego.

Uczniowie, którzy poprzez swój udział reprezentują naszą szkołę to:

Oliwier Mysłek kl. Va

Filip Jagodziński kl. VIb

Adrian Lisiecki kl. VII a

Krystian Sadowski kl. VIIc

Za wszystkich uczniów reprezentujących szkołę trzymamy kciuki, a pozostałych zachęcamy do udziału w następnych konkursach i obejrzenia dotychczasowej galerii.

 

...................................................................................................................................................................................................................................................................

Konkurs matematyczny organizowany przez portal www.matzoo.pl

Zachęcamy naszych uczniów do udziału w konursie internetowym organizowanym przez matzoo.pl. 

Oto link do strony, na której należy się zalogować: 

https://matzoo.pl/triathlon/


Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu "Bawimy się w matematykę" z "dogrywki" przeprowadzonej w dniu 02.11.2017 r.:

klasy IV

1. Zub Łukasz

2. Łukaszewska Weronika

klasy V

1. Szarszewska Martyna

2. Szydłowska Bianka

3. Łaszczewski Krzysztof

4. Gorczyca Ida

5. Naporowski Kacper

klasy VI

1. Gorajski Błażej

2. Krasowska Milena

3. Makuchowska Klaudia

4. Jagodziński Filip

5. Maciągowski Adam

 


Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu konkursu "Ortografik" 

klasy IV

  1. Samulak Michał
  2. Urbaniak Aleksandra
  3. Polak Roksana
  4. Karnicka Oliwia
  5. Ptasznik Nicolas
  6. Kwiatkowska Milena
  7. Bałycz Kacper
  8. Górecka Martyna
  9. Rakowski Kacper

klasy V

  1. Chmielewska Wiktoria
  2. Jaz Wiktoria
  3. Szarszewska Martyna
  4. Runo Amelia
  5. Kryszewska Anastazja
  6. Jakkir Nadia

​​klasy VI

  1. Kwiatkowska Zuzanna
  2. Gorajski Błażej
  3. Bortacki Antoni
  4. Kluczek Lidia
  5. Kanciała Adam
  6. Jagodziński Filip
  7. Piołunowicz Jakub
  8. Maciągowski Adam
  9. Czeglik Paulina
  10. Walkiewicz Emilia
  11. Maćkowska Jagoda

​​Gratulujemy


Lista uczniów zakwalifikowanych do II etapu "Bawimy się w matematykę":

klasy IV

1. Zielińska Michalina

2. Dudek Emilia

3. Nowicki Wawrzyniec

4. Szelachowski Jakub

5. Ptasznik Nicolas

6. Hasior Fabian

7. Krzoski Adrian

8. Samulak Michał

9. Górecka Martyna

10. Polak Roksana

11. Urbaniak Aleksandra

12. Feretycka Maria

13. Stachów Zuzanna

14. Giers Dawid

15. Rakowski Kacper

16. Kacprzak Patryk

17. Rokicka Judyta

18. Karaszewski Dawid

klasy V

1. Rudalski Mikołaj

2. Witkowska Karolina

3. Grejner Noemi

4. Baran Mikołaj

5. Jaz Wiktoria

6. Chmielewska Wiktoria

7. Baczul Bartosz

8. Matusiak Bartosz

9. Jakkir Nadia

klasy VI

1. Piołunowicz Jakub

2. Kluczek Lidia

3. Walkiewicz Emilia

4. Krygielska Julia

5. Maćkowska Jagoda

6. Szmaja Maciej

7. Kanciała Adam

8. Woreta Natalia

9. Bortacki Antoni

10. Smoliński Jakub

11. Kwiatkowska Zuzanna

12. Orlicki Kamil

 

Gratulujemy 

 


KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 17.10.2017 roku odbyły się szkolne eliminacje do konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie. 

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się:

Błażej Gorajski z klasy VIA, który uzyskał 80% punktów,

Bartosz Murawski z klasy VIIB, który również uzyskał 80% punktów.

Gratulujemy, eliminacje rejonowe odbędą się 22.11.2017 o godz. 14:00 w byłym Gimnazjum nr 1 w Policach (Szkoła Podstawowa nr 8 przy ulicy Tanowskiej 14).

 


KONKURS MATEMATYCZNY

 

Dnia 16.10.2017 roku odbyły się szkolne eliminacje do konkursu matematycznego organizowanego przez Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty w Szczecinie. 

Do eliminacji rejonowych zakwalifikowali się:

Emanuel Bobrowski z 7a, który uzyskał 88% punktów,

Piotr Żołnierkiewicz z 7a, który uzyskał 80% punktów.

 

Gratulujemy, eliminacje rejonowe odbędą się 21.11.2017 o godz. 14:00 w byłym Gimnazjum nr 1 w Policach.

 


Terminy konkursu

"ORTOGRAFIK"

w roku szkolnym 2017/2018

 

etap I    - 28.10. 2017

Znalezione obrazy dla zapytania ortografia

etap II   - 25.11. 201

etap III  - 9. 12. 2017                                   

półfinał - 3. 02. 2018

finał    - 10. 03. 2018

Etapy od I do III odbywają się w poszczególnych szkołach:

 

klasy IV – SP 8          godzina 9:00

klasy V – SP 3           godzina 9:00

klasy VI – SP 1          godzina 9:00


Terminy konkursu

„Bawimy się w matematykę" 

w roku szkolnym 2017/2018

I etap 21.10.2017

II etap 18.11.2017

III etap 16.12.2017

półfinał 17.02.2018

finał 17.03.2018

 

Etapy od I do III odbywają się w poszczególnych szkołach:

klasy IV – SP 8          godzina 9:00

klasy V – SP 1           godzina 9:00

klasy VI – SP 3          godzina 9:00

klasy VII - budynek dawnego Gim 1           godzina 9:00

klasy II gim - budynek dawnego Gim 2       godzina 9:00

klasy III gim - budynek dawnego Gim 3      godzina 9:00

półfinał dla klas IV - VI odbędzie się w SP 8 o godzinie 9:00, a dla klas VII, II gim i III gim w budynku dawnego Gim 3 o godz. 9:00

finał odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 1 w budynku przy ul. Traugutta 4 o godzinie 9:00



 

"Malowane poezją"

„Dzielnicowy, policjant, któremu ufam”

„Dzielnicowy, policjant, któremu ufam”

„Pocztówka z wakacji”

„Pocztówka z wakacji”

Programy i projekty